Dom w Wiązownie, etap koncepcyjny projektu.

Poniżej nasze pierwsze trójwymiarowe szkice dla klienta. Niska bryła zawiera część dzienną a wysoka garaż, pomieszczenia techniczne i gabinet na parterze oraz trzy sypialnie, 2 łazienki, garderobę i pralnię na piętrze. Razem 215 m2.

Nowoczesny, parterowy dom w Lipowie, w gminie Wiązowna.

Poniżej kolejne etapy realizacji domu. Brakuje jeszcze okładziny elewacyjnej z płytek klinkierowych, które widać na ostatnim zdjęciu (wizualizacji). Budynek powstaje w pobliżu lasu i rzeki Świder,na południowym stoku wzniesienia. Od strony południowej (wjazd na działkę) znajduje się część dzienna z salonem, jadalnią, kuchnią i spiżarnią. Część nocna obejmuje dwie sypialnie, jedna z nich jest z łazienką. Dom posiada dwa gabinety, przystosowane do pracy zdalnej. Część techniczna zawiera garaż na 2 samochody, pomieszczenie gospodarcze oraz garderobę. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 180 m2. Poniżej wizualizacja bryły na etapie koncepcji oraz zdjęcia z budowy. Na naszej stronie fb Nehring Projekty można także zobaczyć film ze spaceru wokół tego budynku.

 

 

 

Elegancki, klasyczny dom w cieplej tonacji.

Poniżej zdjęcie  z realizacji naszego projektu. Dom idealnie wpisuje się w klimat zabudowy jednorodzinnej w warszawskim Wilanowie.

 

Rozbudowa drewnianego domu - Józefów k/Warszawy

Inwestor posiadał drewniany dom, o powierzchni 140 m2 na dużej działce, w otoczeniu starych sosen. Budynek był wybudowany przez rodzinę w okresie międzywojennym i od tego czasu był stale użytkowany przez dwie rodziny. Marzeniem inwestora była rozbudowa, która wniesie powiew nowoczesności, a równocześnie dobrze wpasuje się w istniejącą architekturę i klimatyczny, duży "ogród - las" z pięknymi drzewami. Wymogami wynikającymi z Warunków Zabudowy był spadzisty dach oraz zastosowanie elementów drewnianych. Poniżej projekt z naszej pracowni - niewielka (dodatkowe 90 m2), parterowa rozbudowa, wpisująca się w klimat okolicy. Poniżej dwie wizualizacje wykonane na etapie projektu oraz zdjęcie z budowy domu z maja 2022 roku.

 

Dom na działce leśnej w Radzyminie

Domek rekreacyjny na leśnej działce w Radzyminie zaprojektowano tak, aby mógł, w wypadku takiej potrzeby, funkcjonować jako budynek całoroczny. W sezonie zimowym domek będzie ogrzewany powietrzną pompą ciepła, co jest aktualnie najbardziej ekonomicznym i efektywnym rozwiązaniem.

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego

Projekt wnętrz w stylu glamour dla domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Górze Kalwarii.

 

Dworek pod Siedlcami

Budynek zaprojektowano na wsi pod Siedlcami. Dworek jest wygodnym domem dla 3 - osobowej rodziny. Znajdują się w nim: duży salon (z którego można wydzielić dodatkową sypialnię), 2 sypialnie, kuchnia, łazienka, wc oraz garderoba przy wejściu. Budynek ma wygląd tradycyjny, jednak został wyposażony w nowoczesne instalacje, dzięki którym jest energooszczędny.

Ciepły, słoneczny dom pod Warszawą.

Realizacja jednego z naszych projektów zmierza ku końcowi. Już teraz chce się wejść do środka i zostać :)

Zdjęcie z realizacji naszego projektu w Józefowie k/Warszawy

Prosta bryła, narożne okna, szary kamień, łuki i okrągłe okno od strony ogrodu wprowadzają nas w klimat eleganckiego modernizmu.

 Rozbudowa i nadbudowa istniejącego domu jednorodzinnego w Otwocku.

Marzeniem inwestora była rozbudowa i nadbudowa małego, parterowego domu rodzinnego, w którym drewno oraz cegła klinkierowa będą stanowiły dekorację. Inwestor chciał zachować jak najwięcej elementów budynku istniejącego (ściany konstrukcyjne, okna).

Po kilku rozmowach, zdecydowaliśmy się na zastosowanie, w wystroju zewnętrznym, elementów lokalnego stylu świdermajer, powstałego na przełomie XIX i XX wieku. W naszym projekcie widać charakterystyczne, szpiczaste zwieńczenia na dachu, elementy gięte, drewniane opaski wokół okien oraz balustrady.

Strefa wejściowa, czyli najbardziej eksploatowana i eksponowana część budynku, została obudowana cegłą klinkierową, która jest ozdobą oraz ułatwia przyszłą konserwację (mycie) budynku. Cegłą zostal obudowany także cały cokół oraz fragment elewacji ogrodowej. Dla całości zaproponowaliśmy stonowaną, jesienną kolorystykę dobrze wpisującą się w lokalną zabudowę.

Zdjęcia z budowy domu jednorodzinnego w Warszawie:

Wizualizacja budynku na etapie projektu oraz zdjęcia z budowy:

Budowa domu jednorodzinnego w Józefowie

Duży, wygodny dom jednorodzinny idealnie wpasował się w piękną działkę ze starodrzewem.

Budynek ma 3 kondygnacje: piwnica, parter i piętro. Powierzchnia domu wynosi 320 m2, w tym pow. mieszkalna to około 160 m2.

Poniżej wizualizacja sprzed roku oraz aktualne zdjęcie z budowy.

  

Projekt domu jednorodzinnego i budynku gospodarczo - garażowego pod Warszawą

Dom na dużej działce siedliskowej zaprojektowany zgodnie z zasadami Feng Shui.

Na parterze, o powierzchni 160 m2, mieszczą się wszystkie funkcje mieszkalne.

Poddasze budynku to jednoprzestrzenna strefa hobby, w której ładnym, rzeźbiarskim elementem są słupki i belki więźby dachowej.

Funkcje garażowe i techniczne zostały ulokowane w oddzielnym budynku gospodarczym.

 

Projekt domu jednorodzinnego w Warszawie - Wilanowie

Poniżej projekt domu w Wilanowie.
Dom jest elegancki, bryła bez podcięć, wykuszów  i okien narożnych – prosta, co było wymogiem Inwestora. Wejście z gankiem plus zadaszony taras od strony ogrodu. Garaż stanowi osobną, mniejszą bryłę. Kolorystyka dopasowana do otoczenia.

  

 

Wnętrze jest przestrzenne. Hole i schody są szerokie – będą pełniły funkcje domowej galerii ze zdjęciami, obrazami oraz pamiątkami z podróży. Parter jest podzielony na część reprezentacyjną, w której mieści się wiatrołap, hol, kuchnia z jadalnią oraz salon oraz na część prywatną, z sypialnią, łazienką i schodami na piętro.
W salonie znajduje się duże okno, zajmujące prawie całą ścianę, które sprawia, że osoby znajdujące się w tym pomieszczeniu będą miały dobry wgląd na ogród.
W kuchni mieści się stół, zabudowa typu cargo do przechowywania (zamiast spiżarni) oraz blaty robocze. Z jednego z okien kuchennych (nad blatami) można obserwować osoby podjeżdżające do domu. Drugie okno balkonowe, rozsuwane, przy którym jest stół, wychodzi na zadaszony taras.
Na piętrze znajdują się trzy duże sypialnie, dwie garderoby oraz dwie łazienki, w tym jedna z funkcją pralni. Do jednej z sypialni oraz do łazienko – pralni przypisane są balkony.

Wymogiem czasów jest budowa domów zdrowych (wybudowanych z użyciem naturalnych materiałów) oraz tanich w eksploatacji.
Klienci są coraz bardziej świadomi, jak bardzo elementy budynku wpływają na komfort życia.
W tym projekcie zastosowano materiały budowlane o niskiej promieniotwórczości, wytwarzane z naturalnych produktów. Kształt i ekspozycję poszczególnych pomieszczeń oraz wielkości otworów okiennych dobrano tak, aby straty ciepła były zminimalizowane.

   

   
.