Autorska Pracownia NEHRING PROJEKTY została założona przez Anetę Nehring.
Specjalizujemy się w projektowaniu domów jednorodzinnych, niewielkich budynków komercyjnych, w przebudowach, adaptacjach oraz w projektowaniu wnętrz.
Projektujemy budynki i wnętrza współczesne oraz tradycyjne.
Projekt powstaje w wyniku ścisłej współpracy z klientem. Jest dopasowany do indywidualnych potrzeb funkcjonalnych i estetycznych oraz do specyfiki miejsca.
Kompletne opracowanie zawiera projekt architektury, konstrukcji oraz instalacji. Projekt budowlany przewiduje również rozmieszczenie mebli i innych elementów wnętrza o szczególnym znaczeniu, takich jak akwaria, obrazy i sprzęt elektroniczny. Ich precyzyjna lokalizacja już na tym etapie powoduje, że budynek nie wymaga dodatkowych przeróbek i adaptacji na etapie projektowania wnętrz.
Dbamy o mikroklimat (wentylacja), oświetlenie, akustykę i inne specjalne potrzeby klienta.

Jesteśmy dla Państwa.

Architektura:
mgr inż. arch. Aneta Nehring - właściciel
Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej, studiowała także na Wydziale Architektury University of Tennessee, Knoxville w USA.
W latach 2000 – 2013 była głównym specjalistą w firmie Hochtief Polska S.A. odpowiedzialnym za projekty wykonawcze dużych obiektów handlowych, usługowych i mieszkalnych. Od roku 2014 prowadzi autorską pracownię NEHRING PROJEKTY.
Od roku 2000 posiada uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Jest aktywnym członkiem Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów. Od roku 2008 posiada licencję zawodową nr 146/2008 eksperta Akademii Feng Shui we Wrocławiu w zakresie aranżacji przestrzeni wg. Feng Shui.


Konstrukcja:
mgr inż. Ewelina Michalska – Opoka
mgr inż. budownictwa, specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie
Ukończyła Wydział Budownictwa i Architektury na Politechnice Lubelskiej. Prowadzi pracownię projektowania konstrukcji budowlanych oraz bierze czynny udział w realizacji przedsięwzięć budowlanych w zakresie inżyniera budowy.
mgr inż. Łukasz Opoka
mgr inż. budownictwa, specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie
Ukończył Wydział Budownictwa i Architektury na Politechnice Lubelskiej. Pracował jako asystent na Politechnice Lubelskiej w Katedrze Konstrukcji Budowlanych w zakresie Konstrukcji stalowych. Posiada uprawnienia bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej.

Wizualizacje 3d:
mgr inż. Justyna Piotrowska
Ukończyła Wydział Architektury na Politechnice Krakowskiej. Jest wizualizatorem 3d, architektem wnętrz, architektem krajobrazu, projektantką mebli i pasjonatką tworzenia.  Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu architektonicznym oraz w projektowaniu ekskluzywnych mebli na zamówienie. W naszej pracowni pomaga przekształcić pomysły w wizualizacje komputerowe. Prowadzi niezależne studio: www.kokondesign.pl